Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

 

«Наш край» - ЛІТОПИС Кегичівщини


Яким би цікавим, сучасним чи надновітнім не був інтернет та  важко уявити сьогодення без газети, адже саме вона розповідає про важливі події в житті району чи громади, про людей, саме на її сторінках закарбовується історія регіону, саме вона надає слушні поради читачам з будь-якого приводу. Але кожна газета також має свою історію.

Районний часопис Кегичівщини було започатковано в далекому 1933 році, коли була створена газета «За соціалістичну перебудову» - орган політвідділу Кегичівської МТС.

В січні 1935 року газета стає органом райкому КП(б)У та районної Ради робітничих депутатів і називається "Сталінець". На сторінках газети чимало матеріалів про передовиків виробництва, яких називали стахановцями, партійне життя.

З травня 1938 року газета стала виходити під назвою «Прапор Леніна».

На період окупації вихід газети було призупинено, та вже в листопаді 1943 року вийшла районка малим форматом. Зрозуміло, про що писала газета – про перемоги на фронті, про допомогу армії, про відбудову. З 1946 року газета стала виходити два рази на тиждень на двох полосах.

Колектив залучив до роботи значну кількість сількорів.

На сторінках газети було багато матеріалів про будівництво ферм, зерносховищ, житлових будинків, роботу на землі, роботу хат-читалень.

Кожна сільська рада мала встановити вітрину в центрі села, в якій розміщувати районну газету, вона повинна була бути в школах, клубах, бібліотеках.

З травня 1962 року по березень 1967 року газета не видавалась в зв’язку з ліквідацією району.

Відновлена районна газета стала носити назву «Зоря комунізму».

В 1972 році редактором газети стає Леонід Максимович Цимбаленко, який очолював газету майже 30 років, а в редакції газети працювало 14 чоловік. Над творенням газети працювали І.Я. Кулинич, К.І. Гладир, В.С. Беляшова, О.О. Харченко, Б.М. Карпенко, О.М. Сухарський, В.О. Карпенко, О.В. Храпач, В.М. Рибченко, М.О. Романюха, В.М. Мельник та інші.

В зв’язку з відмовою від комуністичної ідеології, газету перейменували на «Наш край». Непрості часи переживала газета, різко зменшився тираж, фінансово було важко, але газета вистояла.

В 1998 році редактором газети стала Л.Н. Пучка, колектив змінюється. Там працювали А.І. Пучка, В.О. Лунгол, В.М. Рибченко, яка віддала газеті майже 40 років. В середині 90-х газета переходить на офсетний друк.

В 2002 році головним редактором газети було призначено І.А. Литвиненко, а з 2016 року газету очолює В.В. Чередник.

Сьогодні в ТОВ «Наш край – 1933» окрім директора – члена Національної Спілки журналістів України, лауреата Золотої медалі української журналістики, поета Чередника Віктора Віталійовича, працюють Т.М. Бречко, В.О. Лунгол, Н.В. Лобанова та ветеран редакції В.О. Карпенко.

 

 

Ремонт квартир Частные Мастера

Honda Accord одиннадцатого поколения - https://honda-accord.com

Недвижимость, как правильно выбрать comintour.net