Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

 

 

На крайніх північно-західних землях Запорізької Січі, на межі між осілою і кочовою людністю виникли два хутори – Доброіванівка і Єгорівка. В результаті їх злиття в другій половині ХVІІІ ст. була заснована Кегичівка. Населений пункт отримав назву від прізвища власника цих земель офіцера Курського полку І.М. Апостола Кегича.

Ми пишаємося своїм краєм, глибоко поважаємо його минуле, свято цінуємо сьогодення і твердо віримо в майбутнє. Духом вольниці і звитяги, ратними і трудовими перемогами овіяна наша земля. Її найбільше багатство – люди, працьовиті, щирі і щедрі на добро, як і наша земля-матінка.

Сьогодні  обличчя Кегичівщини визначають розлиті поля золотокосої пшениці, молочні ріки, солодка продукція цукрозаводу та інші щирі дари всеплодющої землі і працьовитих рук. Та всі наші життєві звершення, трудові перемоги, надбання зводяться на підмурку, який був закладений  у школі. Тому освіта є пріоритетною галуззю в громаді.

Розвиток освіти селищної ради свідчить про те, що вона постійно змінюється не тільки кількісно, а й якісно, має стійку тенденцію до оновлення на сучасних принципах.

Освіта Кегичівщини сьогодні – це 12 закладів загальної середньої освіти, 1 філія, 8 закладів дошкільної освіти, 2 заклади позашкільної освіти та 2 Комунальні установи «Кегичівський інклюзивно-ресурсний центр Кегичівської селищної ради» і «Кегичівський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Кегичівської селищної ради.

Першою ланкою в системі безперервної освіти є дошкільна освіта. Наявна матеріальна база закладів дошкільної освіти дозволяє забезпечити всебічний розвиток дітей, потурбуватися про зміцнення їх здоров'я. В громаді створено на базі п’яти  закладів загальної середньої освіти дошкільні підрозділи. Охоплено дошкільною освітою 535 вихованців.

Розвиток середньої освіти обумовлюється гарантією держави права молоді на безоплатне отримання середньої освіти. 1996 учнів навчаються в закладах загальної середньої освіти. Навчально-матеріальна база шкіл постійно збагачується і вдосконалюється.

Характерною ознакою сьогодення є створення системи навчання та виховання обдарованих дітей. Значна кількість учнів є слухачами МАН, беруть активну участь в обласних олімпіадах, конкурсах, конференціях, фестивалях та інших заходах.

Основним завданням позашкільної освіти є розвиток здібностей, талантів дітей, задоволення їх інтересів, духовних запитів і потреб. У громаді  працює 58 різноманітних гуртків та спортивних секцій. 809 вихованців залучені до роботи в гуртках при Будинку дитячої та юнацької творчості, 354 – при дитячо-юнацькій спортивній школі, на їх рахунку чимало здобутків і перемог.

Комунальна установа «Кегичівський інклюзивно-ресурсний центр Кегичівської селищної  ради» створено з метою проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини, надання психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводження дітей з особливими освітніми потребами. Робота фахівців ІРЦ передбачає систему роботи з дітьми, які потребують корекції фізичного та/або розумового розвитку, орієнтовану на комплекс психолого-педагогічних, організаційних і науково-практичних заходів, шляхом організації їх навчання у закладах освіти на основі поліпшення науково-методичного, матеріально-технічного забезпечення умов навчання та виховання.

На території Кегичівської селищної ради здійснює свою діяльність Комунальна установа «Кегичівський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Кегичівської селищної ради. Головною метою якої є сприяння професійному розвитку педагогічних працівників, забезпечення їхньої психологічної підтримки та консультування.

Якість та високу ефективність освітнього процесу забезпечують висококваліфіковані педагогічні кадри. Усього в закладах освіти працює 338 педагогічних працівника. 131 (38,8%) педагог має вищу кваліфікаційну категорію.

Серед педагогів громади 44 мають звання старшого вчителя, 16 – вчителя-методиста, 13 вчителів нагороджені нагрудним знаком "Відмінник освіти України".

Вироблена система методичної роботи сприяє подальшому зростанню педагогічної майстерності і підвищенню ефективності освітнього процесу. Педагоги Кегичівщини працюють, пам'ятаючи, що чим більше ми вичерпуємо душу, тим повнішою вона стає.

 

 

Частные мастера Винтовые лестницы на второй этаж

Полное описание первых признаков и выраженных симптомов при гепатите В здесь

Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Правильное создание сайтов в Киеве https://atempl.com/r/