Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

 

31.08.2023

ПУБЛІЧНА ОФЕРТА (пропозиція)

до Публічного договору про надання послуг

з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення

Кегичівського комунального підприємства «Кегичівка – Сервіс плюс»

 

 

 

Кегичівське комунальне підприємство «Кегичівка – Сервіс плюс» Кегичівської селищної ради є виконавцем послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

 

Керуючись нормами частини 5 статті 13 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», статтями 633, 634 Цивільного Кодексу України Кегичівське комунальне підприємство «Кегичівка – Сервіс плюс» пропонує фізичним особам, які є власниками (співвласниками, користувачами, орендарями) нерухомого майна, або за згодою власника іншим особам, які користуються об’єктом нерухомого майна (далі – Споживачам), отримувати послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення шляхом приєднання до Публічного договору про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

 

З урахуванням статей 633, 634, 641, 642 Цивільного кодексу України, цей договір укладається сторонами шляхом приєднання Споживача до умов цього договору згідно з заявою-приєднанням або шляхом вчинення Споживачем дій, які засвідчують його бажання укласти договір (фактичне користування послугою, оплата за надану послугу та ін.).

 

Розміщення даного Публічного договору на офіційному вебсайті Кегичівської селищної ради є публічною офертою (пропозицією) на адресу Споживачів.

 

Публічний договір – це договір зі споживачем на надання йому будь-якої послуги, а публічність дає право на укладання цього договору відразу з усіма споживачами конкретної послуги без підписання письмового примірника Сторонами.

 

Типовий індивідуальний договір про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення набирає чинності з дня акцептування його споживачем, але не раніше ніж через 30 днів з моменту його опублікування.

 

Договір вважається укладеним, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на офіційному сайті Кегичівської селищної ради Споживачі не уклали відповідний договір з комунальним підприємством.

 

Споживачі, які фактично користуються послугами з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення або звертаються до Кегичівського комунального підприємства «Кегичівка – Сервіс плюс» для отримання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, вважаються такими, що ознайомлені, погоджуються та приєднуються до умов публічного індивідуального договору.

 

У зв’язку з тим, що даний Договір є договором приєднання, його умови не підлягають узгодженню зі стороною, що приєднується (споживачем).

 

Згідно статті 23 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Споживачі зобов’язані укласти договір про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

 

Шановні мешканці громади!

 

При виникненні будь-яких запитань щодо Індивідуального договору про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення просимо звертатися до Кегичівського комунального підприємства «Кегичівка – Сервіс плюс» за адресою: провулок Волошина, будинок 7, селище Кегичівка, Красноградський район, Харківська область.


Або телефонувати за номерами: (05755) 3-11-72, 3-10-49.

 

ТИПОВИЙ ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ДОГОВІР

 

 

Частные мастера Частные Мастера-Плиточники

Ванная под ключ - https://plitochniki.com.ua

Правильное создание сайтов в Киеве https://atempl.com/r/