Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

 

31.05.2022

 

 

Кегичівська селищна рада звертає увагу землевласників та землекористувачів громади, що СПАЛЮВАННЯ СУХОЇ РОСЛИННОСТІ АБО ЇЇ ЗАЛИШКІВ ЗАБОРОНЕНО! Крім того, У ПЕРІОД ВОЄННОГО СТАНУ ТАКІ ДІЇ МОЖУТЬ РОЗЦІНЮВАТИ ЯК ДИВЕРСІЙНУ РОБОТУ
 
 
 
 
 
          Закон України «Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за злочини проти основ національної безпеки України в умовах дії режиму воєнного стану» від 03.03.2022 року № 2113-IX передбачає, що у санкціях статі 113 (диверсія) КК України встановлюється максимальне покарання в умовах воєнного стану.
 
           Випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків та опалого листя на землях сільськогосподарського призначення у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах без дотримання порядку, встановленого центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони навколишнього природного середовища ЗАГРОЖУЄ ВІД 3 060 ДО 6 120 ГРИВЕНЬ ШТРАФУ, А ДЛЯ ПОСАДОВИХ ОСІБ – ВІД 15 300 ДО 21 420 ГРИВЕНЬ. За ті ж дії, вчинені на території заповідників, паліям загрожує штраф у розмірі від 6 120 до 12 240 гривень.
 
        Звертаємось до усіх громадян з проханням дотримуватись правил пожежної безпеки в умовах природного довкілля, не спалювати суху траву та залишки рослинності, не провокувати таким чином виникнення пожеж, котрі можуть завдати чимало шкоди людям, державі та довкіллю.