Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

 

27.06.2022

До уваги сільгоспвиробників!

 

        

         Департамент агропромислового розвитку Харківської обласної державної адміністрації інформує, що Європейська комісія спільно з V_labs та Rail Cargo Group запустила торгівельну платформу для зерна «Зернові шляхи» - Grainlane, яка сприятиме оптимізації експорту зерна з України до держав членів ЕС.

         Платформа створена для продажу та купівлі сільськогосподарських товарів, об’єднуючи та зміцнюючи контакти між представниками європейської логістикита українськими трейдерами і фермерами на міжнародному рівні.

         Особливістю платформи є те, що на ній одночасно будуть розміщені і торгові, і транспортні запити, що має полегшити процес організації експортних поставок. Тож представники європейської логістики зможуть розв’язувати організаційні питання з українськими партнерами. Останні матимуть змогу в декілька кліків знайти партнерів для експорту своєї продукції, а також нові логістичні рішення. Це особливо актуально для експорту зерна з України наземним транспортом, оскільки формуватимуться нові ділові відносини та ланцюги поставок.

         Такий механізм має прискорити процес узгодження можливостей між попитом і пропозицією.

         Платформа доступна за посиланням англійською та німецькою мовами: https://app.grain-lane.com/welcome-page.

         Якщо платформа Grainlane буде широко затребуваною серед представників українських трейдерів та фермерів, до неї буде додано додаткові функції: специфікація перетину кордону або база даних попиту на логістику на короткий термін.