Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

 

06.12.2021

 

В Україні все більш популярним стає волонтерство у сфері пробації

 

Як правило, коли ми чуємо слово «волонтерство», то уявляємо допомогу на природі, у школах чи у притулках для тварин. Але воно буває різним і знаходить місце у різноманітних сферах життя. В Україні все більш популярним стає волонтерство у сфері пробації. Державна установа "Центр пробації"  підтримує та допомагає людям, що перебувають у конфлікті з законом. Саме волонтери можуть допомогти у запобіганні повторного вчинення злочинів.

 

Важко переоцінити вклад волонтерів у процесі виправлення засуджених осіб. Вони проводять освітні заходи, розмовляють з підопічними служби пробації, тим самим надаючи їм психологічну підтримку, допомагають із працевлаштуванням.

Так, за активну громадську позицію, особистий внесок у забезпечення безпеки громади, підтримку клієнтів пробації на шляху до правослухняного життя та з нагоди відзначення Міжнародного дня волонтера вручено подяку начальника Красноградського районного сектору № 2 філії Державної установи “Центр пробації” в Харківській області Яніні Волошиній - волонтеру пробації Красноградського районного сектору № 2 філії.

Серед найкращих волонтерів області Яніну Іванівну відзначено також подякою начальника філії Державної установи "Центр пробації" в Харківській області.

Красноградський районний сектор № 2 висловлює щиру подяку Яніні Волошиній за чуйність і незламну віру у людей, за бажання допомагати усім, хто опинився в скрутних обставинах.

     

Кожен добрий вчинок одного волонтера спонукає до дії інших, це достойно поваги і вшанування. Адже доки в наших серцях є місце для допомоги, чуйності та співчуття – Україна житиме й процвітатиме.

Бажаємо всім волонтерам оптимізму, здоров’я, невичерпної енергії та миру!