Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

 

08.12.2021

 

Дослідження практики застосування та ефективності законодавства з організації надання адміністративних послуг

 

 

 

Комітетом Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування регіонального розвитку та містобудування (далі – Комітет) в рамках виконання контрольної функції, за підтримки Вестмінстерської фундації за демократію, проводиться опитування щодо організації надання адміністративних послуг, а саме розпочато роботу з аналізу ефективності Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації мережі та функціонування центрів надання адміністративних послуг та удосконалення доступу до адміністративних послуг, які надаються в електронній формі» (03.11.2020, № 943-IX).

 

Метою даного аналізу є дослідження ефективності й впливу на організацію та підвищення якості надання адміністративних послуг в умовах реформи децентралізації, а також заходів щодо розбудови мережі центрів надання адміністративних послуг органами місцевого самоврядування у зв’язку із ліквідацією таких центрів, утворених районними державними адміністраціями.

 

На підставі проведеного аналізу, у разі виявлення неефективності чи недостатньої ефективності запроваджених заходів, Комітет буде ініціювати внесення змін до законодавства щодо посилення підтримки територіальних громад в напрямку розбудови мережі центрів надання адміністративних послуг та підвищення якості надання адміністративних послуг мешканцям. 

 

Пропонуємо долучитися до здійснення вищезазначеного аналізу заповнивши відповідну форму опитування. Для цього  необхідно перейти за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1auIPl8ZE4CUmHr2HntqNcheUe1HRj4nQ-UYTCtdzN8A/edit