Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

 

13.01.2022 

 

Партнерство в пробації: комплексне консультування умовно засудженого  Бюро правової допомоги та службою у справах дітей та сім’ї

 

 

Партнерство в пробації – це об’єднання, консолідація можливостей різних організацій та установ для забезпечення ефективності пробації, можливість удосконалення інструментів пробації, вирішення криміногенних потреб засуджених, що сприяє підвищенню безпеки в громадах. Завдяки партнерським організаціям проблеми клієнтів пробації вирішуються та в них з’являється шанс на повноцінне життя без спокуси вчинення нових правопорушень.

 

Саме для вирішення численних криміногенних потреб засудженого, нещодавно в Красноградському районному секторі №2 проведено комплексний захід із залученням працівників Первомайського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Служби у справах дітей та сім’ї Кегичівської селищної ради.

 

Засудженому не лише надали консультацію про шляхи налагодження стосунків в родині після вироку суду, а й проінформували про обсяг соціальних послуг, якими він може для цього скористатися. Працівником бюро правової допомоги було роз’яснено, що отримання покарання що не пов’язане  з позбавленням волі не є причиною обмеження його громадянський, економічних прав.

 

Злагоджені та цілеспрямовані дії персоналу органів пробації спільно з організаціями - партнерами позитивно впливають на поведінку суб’єктів пробації та допомагають скорегувати їх дії у вирішенні певних соціальних проблем законним шляхом.

 

 

 

Ремонт квартир Частные Мастера

Honda Accord одиннадцатого поколения - https://honda-accord.com

Недвижимость, как правильно выбрать comintour.net