Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

 

08.05.2024

 

Державна служба України з питань праці спільно з організаціями роботодавців та профспілок, оголошує про старт онлайн конкурсів, які об'єднують творчість, інновації та створення безпечного робочого середовища

 

 

Умови проведення конкурсів:

 

«Мистецтво, що рятує життя»

 

 

Участь у конкурсі можуть брати всі бажаючі без обмеження за віком, зайнятістю та місцем проживання.

 

До участі у конкурсі приймаються будь-які візуальні матеріали та зображення на теми охорони праці, здорового робочого місця, безпечного виконання робіт, зокрема:

 

a. Постери чи інформаційні плакати, створені вручну або за допомогою програмного забезпечення;

 

b. Художні фото, колажі чи зображення, створені на основі фото;

 

c. Малюнки, виконані вручну на будь-якому матеріалі і в будь-якій техніці малювання;

 

d. Відеоролики (мультиплікаційні, документальні, художні).

 

Роботи мають бути створені учасниками особисто і відповідати заявленій темі. Роботи на інші теми до участі не допускаються. Конкурс проходить у різних вікових категоріях.

 

Для участі у конкурсі учасники особисто реєструються на порталі https://theartofsafety.dsp.gov.ua/ та завантажують свої роботи у форматі jpg, jpeg або png. Одночасно із надсиланням робіт учасниками (за бажанням) може надаватися згода на продаж їх творів (в електронному вигляді) через аукціон з подальшим направленням коштів на потреби Збройних Сил України. У разі, якщо учасник є неповнолітнім, до заявки долучається згода одного з батьків.

 

Роботи для участі у конкурсі приймаються до 25 червня включно.

 

Конкурс відбувається в два етапи: обласний та національний. Роботи – переможці 1 етапу розміщуються на порталі для онлайн голосування, яке відкривається 1 липня і триває по 31 серпня включно.

 

Результати конкурсу оголошуються в період з 1 по 3 вересня шляхом розміщення інформації на вебсайті Держпраці.

 

Переможці конкурсу будуть нагороджені відзнаками Держпраці. Інформація про переможців конкурсу буде розміщена на інформаційних ресурсах Держпраці, її територіальних органів та партнерів.

 

«Рейтинг спеціалістів з охорони праці»

 

 

 

Держпраці спільно з Цифровим видавництвом Експертус розпочали спільний проект «Рейтинг спеціалістів з охорони праці»!

 

На платформі ratingop.expertus.com.ua спеціалісти з охорони праці мають унікальну можливість випробувати себе, а також увійти до десятки найкращих фахівців України.

 

Мета Рейтингу - підвищити професійну кваліфікацію працівників служб охорони праці підприємств, установ і організацій.

 

Участь у конкурсі можуть взяти всі бажаючі фахівці з охорони праці, які безпосередньо реалізують функції щодо створення безпечних і здорових умов праці.

 

Конкурс складається з тесту, де учасники відповідають на питання з охорони праці. Тест охоплює широке коло питань в аспектах, які пов’язані з безпекою працівника, зокрема можуть трапитися вузькі галузеві запитання. При цьому учасники мають необмежену кількість спроб, щоб набрати максимум балів і дізнатися щось нове. Рейтинг учасників формується відповідно до кількості правильних відповідей, і чим більше правильних відповідей ви надаєте, тим вище ваше місце в рейтингу.

 

Рейтинг призначений для практиків, тож у ТОП-10 не потраплятимуть представники фахових періодичних видань, а також особи, які консультують із питань охорони праці на платній основі. Переможці отримають заохочення та визнання у нашій професійній спільноті, а їх роботодавці будуть відзначені Держпраці.

 

 “Ефективні програми психосоціальної підтримки на роботі та їх реалізація

 

 

Участь у конкурсі беруть юридичні та фізичні особи – підприємці всіх видів діяльності та форм власності з території всієї України, які дбають про ментальне здоров’я своїх працівників та запровадили або запроваджують психосоціальну підтримку працівників на робочому місці.

 

Для участі у конкурсі уповноважений представник роботодавця має зареєструватися на порталі - https://theartofsafety.dsp.gov.ua/ та завантажити презентаційні матеріали: презентацію у форматі pdf та/або відеоролик у форматі mp4.

 

Реєстрація та завантаження матеріалів здійснюється з 28 квітня по 25 червня. Переможці отримають заслужене визнання від громадськості, а також можливість отримати відзнаку Держпраці.

 

Інновації та цифрові рішення для безпеки на роботі

 

 

 

Участь у конкурсі можуть брати юридичні та фізичні особи – підприємці усіх видів діяльності та форм власності, які використовують найману працю, та запровадили інноваційні та цифрові рішення для забезпечення безпеки на роботі в системі управління охорони праці на підприємстві.

 

Для участі у конкурсі уповноважений представник роботодавця має зареєструватися зареєструватися на порталі - https://theartofsafety.dsp.gov.ua/ та завантажити презентаційні матеріали: презентацію у форматі pdf та/або відеоролик у форматі mp4.

 

Реєстрація та завантаження матеріалів здійснюється з 28 квітня по 25 червня.

 

Не втрачайте шанс стати частиною змін та внести свій вклад у безпечніше та здоровіше майбутнє робочих місць.