Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

 

Повідомити про корупційне правопорушення

Шановний колего!

 

У разі коли Вам стали відомі факти порушення антикорупційного законодавства посадовими особами Кегичівської селищної ради за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, Ви можете повідомити Кегичівську селищну раду та/або спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції.

 

 Особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції перебувають під захистом держави (частини 2, 3 статті 53 Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон).

 

Гарантії державного захисту викривачів

 

Перелік встановлених Законом вимог, заборон та обмежень

 

Перелік корупційних правопорушень та правопорушень, пов’язаних з корупцією, за які законом встановлено кримінальну/адміністративну відповідальність

 

Повідомлення може бути подано:

1)    без зазначення авторства (анонімно)

Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства підлягатиме розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить конкретні фактичні дані, які можуть бути перевірені.

 

Анонімне повідомлення про порушення вимог Закону підлягає перевірці у термін не більше п’ятнадцяти днів від дня його отримання. Якщо у вказаний термін перевірити інформацію, що міститься в повідомленні, неможливо, селищний голова продовжує термін розгляду повідомлення до тридцяти днів від дня його отримання.

 

2)    із зазначенням авторства

Повідомлення підлягає перевірці у термін не більше тридцяти днів від дня його отримання, за результатами розгляду викривачу надається письмова відповідь.

Повідомлення про порушення вимог Закону може бути як письмовим, так і усним.

 

Повідомлення може бути подано:

електронною поштою на адресу Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. (зразок повідомлення про корупцію);

 

Надана Вами інформація  використовуватиметься як джерело для прийняття рішення щодо необхідності проведення перевірки або іншого реагування відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

 

У разі підтвердження викладеної у повідомленні інформації про порушення вимог Закону Кегичівський селищний голова вживає заходів щодо припинення виявленого порушення, усунення його наслідків та притягнення винних осіб до дисциплінарної відповідальності, а у випадках виявлення ознак кримінального або адміністративного правопорушення також інформує спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції.

 

Відповідно до статті 55 Конституції України кожному гарантується право на оскарження в суді рішень, дій чи бездіяльності органів державної влади, посадових і службових осіб.

 

Повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством.

 

 

Ремонт квартир Частные Мастера

Honda Accord одиннадцатого поколения - https://honda-accord.com

Недвижимость, как правильно выбрать comintour.net