Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

 

15.04.2024

 

Обирайте зручний спосіб звітування про свої минулорічні доходи

 

 

 

Головне управління ДПС у Харківській області інформує, що триває кампанія декларування доходів, отриманих громадянами у 2023 році.

 

Громадяни, які відповідно до Податкового кодексу України зобов’язані подати декларацію про майновий стан і доходи за 2023 рік (далі – декларація), мають задекларувати свої минулорічні доходи до 1 травня 2024 року. 

 

Громадяни, які мають право на податкову знижку за результатами 2023 року, можуть подати декларацію до 31 грудня 2024 включно. 

 

Декларацію можна подати в один з таких способів: 

 

- особисто або уповноваженою особою; 

 

- поштою з повідомленням про вручення та описом вкладення не пізніше ніж за 5 днів до закінчення граничного строку подання; 

 

- засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог законів України «Про електронні документи та електронний документообіг» та «Про електронні довірчі послуги». 

 

Для підвищення рівня добровільності декларування доходів громадян та зручності при поданні декларації в Електронному кабінеті платника створено електронний сервіс «Податкова декларація про майновий стан і доходи», який надає можливість часткового автоматичного предзаповнення декларації. 

 

Електронний сервіс «Податкова декларація про майновий стан і доходи» дозволяє сформувати декларацію та подати її до контролюючого органу з копіями первинних документів, у т. ч. для використання права на податкову знижку. 

 

Використання цього електронного сервісу: 

 

- скорочує час і витрати при поданні податкової декларації; 

 

- мінімізує помилки при заповненні декларації; 

 

- надає можливість подання копій первинних документів як додаток до податкової декларації в онлайн-режимі.